14 października , zgodnie z tradycją społeczność naszej szkoły obchodziła święto szkolnictwa – Dzień Edukacji Narodowej. Szkolną akademię przygotowały klasy IIIB i VIB wraz z wychowawczyniami. W trakcie trwania uroczystości uczniowie podziękowali nauczycielom, którzy na co dzień cierpliwie przekazują wiedzę i dobre zwyczaje swoim wychowankom. W części artystycznej przedstawiono parodię dnia szkolnego oraz wykonano przezabawną wersję kabaretową Mariolki, która rozbawiła nawet najpoważniejszych nauczycieli. Było także sto lat w wersji instrumentalnej i piosenka ,,Nauczyciel przyjacielem jest”. Na koniec Pani Dyrektor Beata Kulbaka przekazała wszystkim pracownikom szkoły miłe życzenia oraz wyróżniła za sumienną pracę. Serdeczne życzenia nauczyciele usłyszeli także od zaproszonego gościa Przewodniczącej Rady Rodziców – Joanny Milian. Uroczystość uświetnili swoją obecnością emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły.