Szkolny Konkurs Recytatorski

Dnia 7 lutego 2017r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas 1-3. Zgromadził najlepszych recytatorów z poszczególnych klas, którzy rywalizowali w dwóch turniejach: recytatorskim i wywiedzione ze słowa. W turnieju recytatorskim wzięło udział siedmiu uczniów, natomiast w turnieju wywiedzione ze słowa piętnastu uczniów. Prezentacje oceniała komisja w składzie: pani Alicja Medyńska, pani Helena Miładowska, pani Jolanta Wąsik.

Wyniki turnieju recytatorskiego:

I miejsce Nadia Musiał klasa 3c,
II miejsce Miłosz Nowacki klasa 2e,
III miejsce Lena Musiał klasa 3c i Mateusz Nowak klasa 1a.

Wyniki turnieju wywiedzione ze słowa:

I miejsce Pola Konieczna klasa 2e,
II miejsce Zuzanna Jurek klasa 2e,
III miejsce Agata Maniakowska klasa 1a.

Publiczną Szkołę Podstawową nr 5 w Brzegu podczas Konkursu Recytatorskiego „Interpretacje Dziecięce”, który odbędzie się w Brzeskim Centrum Kultury będą reprezentować: Pola Konieczna, Nadia Musiał i Miłosz Nowacki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom gratulujemy.

Członkowie komisji