Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W tym roku w naszej szkole obchodziliśmy VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

W kolejnych dniach tygodnia utrwalaliśmy na wszystkich zajęciach lekcyjnych tabliczkę mnożenia.
W środę i czwartek - 28 i 29 września na lekcjach matematyki w klasach IV – VI odbyły się eliminacje do konkursu międzyklasowego Rachmistrz Szkoły. W trzecich klasach w tych dniach odbył się klasowy konkurs na Rachmistrza Klasowego.
Najlepsi to: Mateusz Dyl – 3a, Martyna Zymek – 3a, Łukasz Mazur – 3b, Julia Palij – 3b, Kinga Świtała – 3c, Kacper Zuzek – 3c, Mateusz Wierzbicki – 3d i Bartłomiej Szpineta – 3d.

W piątek, dnia 30 września został przeprowadzony konkurs - zabawa „Bingo matematyczne” na Rachmistrza Szkoły. Udział wzięło 14 uczniów klas 4-6. Konkurs przebiegał w atmosferze dobrej zabawy, mimo rywalizacji uczestników.

Tytuł Rachmistrza Szkoły uzyskali:

Mateusz Winnik - 6 c,
Karolina Hołomejko - 6 b,
Martyna Krawczyk - 4 b,
Damian Sobieraj – 4b.
Wykazali się znakomitą znajomością tabliczki mnożenia.